Jacht Honden Trainingsgroep Hardenberg


Go to content

Wedstrijd uitslagen cursisten 2011

Wedstrijd uitslagen > 2011


06-08-2011 K.N.J.V. Proef Vriezeveen

       

Sturm und Drangs Conique

A-Diploma

85 Punten

 

Vj: H. Dekker

         

Savage Falkor v/d Gerry-hoeve

B-Diploma

79 Punten

 

Vj: F. Schepers

Figor v/d Gerry-hoeve

B-Diploma

69 Punten

 

Vj: M. Veenstra

         

Jelle

C-Diploma

46 Punten

 

Vj: F. Offringa

Daika vom Napoleondamm

C-Diploma

45 Punten

 

Vj: H. Lenters

Amber

C-Diploma

36 Punten

 

Vj: J. Aan t Rot

         

13-08-2011 Onderlinge Proef Ommen

       

Flynn v/d Zarina Zarola

   

1ste A

Vj: J. Lubbers

Senna

   

1ste B1

Vj: E. Wessels

Bo

   

1ste B2

Vj: J. Nijboer

Kyra

   

1ste C

Vj: B. Elshof

         

27-08-2010 K.N.J.V. Proef Hardenberg

       

Sturm und Drangs Conique

A-Diploma

85 Punten

 

Vj: H. Dekker

Savage Joy v/d Gerry-hoeve

A-Diploma

91 Punten

3e Prijs

Vj: L. Schroer

Flynn v/d Zarina Zarola

A-Diploma

91 Punten

2e Prijs

Vj: J. Lubbers

         

Lowforge Donnina

B-Diploma

75 Punten

 

Vj: D.H. Volbeda

Daika vom Napoleondam

B-Diploma

71 Punten

 

Vj: H. Lenters

Jelle

B-Diploma

66 Punten

 

Vj: F. Offringa

Imke

B-Diploma

64 Punten

 

Vj: H. Jansen

Amber

B-Diploma

64 Punten

 

Vj: J. aan het Rot

Rocdrum Tucker

B-Diploma

66 Punten

 

Vj: W. Reinders

Gwenn v/d Gerry-hoeve

B-Diploma

77 Punten

1e prijs

Vj: P. Hertsenberg

         

Silke v/d Geeserstroom

C-Diploma

38 Punten

 

Vj: J.A.M. Meyer-Wensveen

Figor v/d Gerry-hoeve

C-Diploma

42 Punten

 

Vj: M. Veenstra

Hisca v/d Gerry-hoeve

C-Diploma

44 Punten

2e prijs

Vj: H. Reinders

         

03-09-2011 K.N.J.V. Proef Oldenzaal

       

Sturm und Drangs Conique

A-Diploma

82 Punten

3e prijs

Vj: H. Dekker

Flynn v/d Zarina Zarola

A-Diploma

85 Punten

2e prijs

Vj: J. Lubbers

         

12-09-2011 K.N.J.V. Proef Markvelde

       

Flynn v/d Zarina Zarola

A-Diploma

86 Punten

 

Vj: J. Lubbers

         

Kyra

C-Diploma

39 Punten

 

Vj: B. Elshof

         

24-09-2011 K.N.J.V. FRC Oldenzaal

       
         

Gwenn v/d Gerry-hoeve

B-Diploma

72 Punten

3e prijs

Vj: P. Hertsenberg

         

30-09-2011 M.A.P. Ommen

       
         

Savage Joy v/d Gerry-hoeve

MAP A

495 Punten

 

Vj: L. Schroer

Flynn v/d Zarina Zarola

MAP A

463 Punten

 

Vj: J. Lubbers

         

Dutchlab's Still Waters Run Deep

MAP B

570 Punten

1e prijs

Vj: R. van Urk

Appolo vom Heidewald

MAP B

555 Punten

2e prijs

Vj: K. Streutker

Lowforge Donnina

MAP B

541 Punten

 

Vj: D.H. Volbeda

         

07-10-2011 M.A.P. De Bilt

       
         

Henhull Annie

MAP B

515 Punten

 

Vj: H. Volbeda

         

08-10-2011 M.A.P. Veendam

       
         

Dutchlab's Still Waters Run Deep

MAP B

525 Punten

1e prijs

Vj: R. van Urk

         

08-10-2011 M.A.P. Denekamp

       
         

Savage Falkor v/d Gerry-hoeve

MAP B

505 Punten

 

Vj: F. Schepers

         

14-10-2011 M.A.P. Hulshorst

       
         

Dutchlab's Still Waters Run Deep

MAP B

535 Punten

3e prijs

Vj: R. van Urk

Henhull Annie

MAP B

515 Punten

 

Vj: H. Volbeda

         

15-10-2011 M.A.P. Neede

       
         

Savage Joy v/d Gerry-hoeve

MAP A

495 Punten

 

Vj: L. Schroer

         

17-10-2011 M.A.P. Neede

       
         

Henhull Annie

MAP B

545 Punten

1e prijs

Vj: H. Volbeda

Savage Falkor v/d Gerry-hoeve

MAP B

540 Punten

2e prijs

Vj: F. Schepers

         

06-11-2011 WT FRC Oldenzaal

       
         

Gwenn v/d Gerry-hoeve

 

64 Punten

 

Vj: P. Hertsenberg

Iedereen van harte gefeliciteerd met de behaalde resultaten.

JHTH 2018

Back to content | Back to main menu